sobota, 29 lipca 2017

Gruzowisko

Witam !!
Dzisiaj prezentuję ukończony teren do warhammera 40k, który mieliście już okazję zobaczyć w poprzednim poście. Jest w całości wykonany z gipsu, a tylko niektóre elementy dekoracji z innych materiałów. Jak zawsze przy terenach całkiem sporą frajdę sprawia mi robienie roślinności. Część jest kupnymi trawkami, ale są też zrobione przeze mnie i one cieszą najbardziej. Wprawdzie roślinności nie jest za wiele no ale to gruzowisku więc nie chciałem przesadzać z ilością. Najprawdopodobniej będę szykował jeszcze jeden teren do warhammera 40k ale to dopiero za jakiś czas. Pozdrawiam i miłego oglądania człeczyny.

4 komentarze:

  1. Bardzo fajny. Podoba mi się pomysł z taką pękniętą płytą. Jestem właśnie tuż przed dodawaniem roślinności do mojego 40tkowego stołu i trochę się boję żeby nie skopać sprawy :). U ciebie wyszło świetnie.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. E tam Asterix dasz radę, pamiętaj podstawowa zasada jest taka: Wyobraź sobie czy to by było możliwe, czy tyle roślinności było by możliwe na takim terenie jaki prezentujesz i czy takie rośliny były by możliwe bo np bardziej dominował by mech zamiast wysokich roślin itp. rozumiesz zamysł. Dziękuję za dobre słowa i jak coś to pisz w sprawie stołu zrób foty prześlij mi na maila może coś pomogę jeśli stwierdzisz że moje spojrzenie jest w czymś Ci pomoże. Jak coś Adres warsztatowego maila to warsztatkrasnoluda@gmail.com . Pozdrawiam

      Usuń